• 79035, м.Львів, вул.Зелена, 149 Ю.
  • Пн-Пт 9:00-18:00
  • + 38 (032) 245-89-41
  • galtextile@lviv.farlep.net

Про Галтекстиль

ТзОВ «Галтекстиль» засновано в 2004 році. На сьогоднішній день, ми є одним з найбільших в Україні виробників нетканих синтетичних та натуральних полотен та силіконових наповнювачів.

Стратегія компанії – випуск продукції високої якості, постійне збільшення потужностей за рахунок оновлення виробничого обладнання. Нашими незмінними принципами є суворий відбір вхідної сировини, висока якість вихідної продукції, професіоналізм на всіх етапах роботи і увага до побажань клієнта.

Завдяки цьому в даний час ТОВ «Галтекстиль» є одним з ключових учасників текстильного ринку, чий багаторічний досвід роботи, сучасна виробнича база, постійне прагнення до вдосконалення технологічних і бізнес-процесів забезпечили стабільне положення на ринку і хорошу репутацію.

Ми пишаємося довірою наших партнерів, серед яких провідні підприємства України та Європи, виробничі та торговельні організації, представники малого та середнього бізнесу.

Історія Компанії

2004

Заснування підприємства

Засновано компанію “Галтекстиль”. Початок виробництва нетканих об’ємних полотен.
2006

Холлофайбер

Встановлення обладнання для виготовлення наповнювача для подушок – холлофайбера.
2008

Стьобання тканин та створення швейного цеху

Встановлення стьобального обладнання та відкриття власного швейного цеху. Початок виготовлення ковдр, подушок, та наматрацників.
2015

Повна модернізація та оновлення обладнання

Ми повністю переобладнуємо наші виробничі потужності для досягнення кращої якості, ще більшої екологічності та економності енергетичних ресурсів.