• 79035, м.Львів, вул.Зелена, 149 Ю.
  • Пн-Пт 9:00-18:00
  • + 38 (032) 245-89-41
  • galtextile@lviv.farlep.net

Синтепух

Синтепух – це чесане поліефірне силіконізоване волокно. Цей наповнювач гіпоалергенний, легкий, мякий, обємний, та чудовий утеплювач. Не втрачає свої властивості після прання.

Застосовують його у подушках, ковдрах, спортивному одязі, м’яких іграшках та інших текстильних виробах.

Read More

Синтепон силіконізований

Синтепон силіконізований – це неткане об’ємне синтетичне полотно, яке виготовляється з поліефірних силіконізованих волокон, які надають йому м’якості, еластичності, об’єму, легкості.

Використовують як наповнювач для пошиття ковдр, подушок, наматрацників. Завдяки тому, що волокна скріплені між собою, полотно не розслоюється і не збивається, тому виріб завжди має однакову товщину по цілій площині. Вироби з силіконізованого синтепону дуже теплі і водночас легкі, є гіпоалергенними, не вбирають вологу та пил, легко перуться в домашніх умовах.

Read More

Синтепон меблевий

Синтепон (неткане об’ємне синтетичне полотно), виготовляється з 100% синтетичних поліефірних волокон. Волокна скріплюються між собою за допомогою потоку гарячого повітря. Сполучним матеріалом служить поліефірне волокно з легкоплавким покриттям.

Синтепон – один з найбільш широко використовуваних у легкій промисловості нетканих матеріалів, що володіє багатьма корисними властивостями, а саме:

– об’ємність і пружність,  хороші розривні характеристики і висока однорідність полотна.Синтепон зберігає свою м’якість  незалежно від терміну його використання, не деформується при багаторазовому стисканні, добре відновлює первинну форму;

– Синтепон вологостійкий – він не вбирає воду, швидко сохне.
– має здатність добре утримувати тепло;
– екологічно чистий і гігієнічний матеріал, не викликає алергії, не виділяє пилу, абсолютно безпечний для людини, оскільки виготовляється з високоякісних нетоксичних волокон
Завдяки цим властивостям та широкому діапазоні щільностей (від 40 до 1000 г/м2), синтепон застосовують для різних цілей: у виробництві спецодягу, домашнього текстилю (ковдр, подушок), м’яких меблів  і матраців, утепленні верхнього одягу, туристичного спорядження, а також синтепон може бути використаний як фільтрувальний матеріал.

Для зручності та зниження витрат при транспортуванні рулони синтепону вакуумуємо.

Read More